VĚRNOSTNÍ SYSTÉM PRO VAŠE HRÁČE

 • Pro herny i kasína

 • Pro VLT, VHP i živou hru

 • Pro spokojenost hráčů

 • Sleduje výnosy

 • Přesně odměňuje hráče

 • Zvyšuje návštěvnost

Věrnostní a bonusový systém Dingo

Klesající návštěvnost zábavních podniků se v posledním období stává nepříjemnou realitou a pro provozovatele není snadné tento trend zvrátit. Jednou z možností jak opět oživit zájem o své podniky a udržet zákazníky je věrnostní a bonusový systém DINGO firmy Income. Pomáhá najít ty nejlepší zákazníky a návštěvy podniku jim umí zpříjemnit spravedlivým systémem přidělování bonusů.

Nahoru Kontakt

Nabídněte vašim hostům víc než konkurence

Věrnostní a bonusový systém DINGO umožňuje přidělovat hráčům herny nebo kasína bonusové body a to v přímé závislosti na jejich aktivitě. Zákazníkům podniku jsou rozdány věrnostní čipové karty. Aktivní hráči nebo hráči kteří navštěvují podnik častěji jsou systémem rozpoznáni a zvýhodněni, přičemž majitel nebo manažer podniku získává i cenné statistické informace, které mu usnadní důležitá rozhodnutí.

Nahoru Kontakt

Hlavní přednosti systému dingo

 • přehled o nejlepších hráčích
  a nejhranějších strojích
 • propojení více heren nebo kasín
  do jedné sítě
 • přesné přidělování bonusových
  bodů podle aktivity hráče
 • více úrovní karet pro V.I.P. hráče
 • snadná obsluha, kterou zvládne
  personál vašeho podniku
 • evidence vydaných bonusů
 • přidělování bonusů i hráčům na živé hře
 • manažerské výstupy pro snazší rozhodování

Nahoru Kontakt

VHP, VLT i elektronická ruleta

Systém DINGO využívá pro svou činnost komponenty oblíbeného Income Jackpot Systému, což mimo jiné zaručuje jeho použitelnost pro jakýkoliv typ VHP, VLT nebo elektronické rulety. Provozovatel tedy nemusí mít obavu, že by věrnostní a bonusový systém fungoval jen na části herny nebo kasína.

Nahoru Kontakt

Živé hry v kasínu

Mobilní čtečka věrnostních karet, kterou je vybavena obsluha na živé hře, dovoluje snadno a bez jakéhokoliv obtěžování hráčů zaznamenat jejich příchod, odchod, vklad do hry i výplatu a v přednastavených úrovních ocení jejich aktivitu příslušným počtem bodů.

Nahoru Kontakt

Dokonalý přehled

Systém DINGO se stará nejen o přehled o nejhranějších strojích nebo nejaktivnějších hráčích, ale vede i přesnou evidenci rozdaných bonusů takže nedochází k pochybnostem kdo z obsluhy, kdy a kterému hráči bonus vyplatil.

Nahoru Kontakt

Popis fungování věrnostního systému Dingo

Použití pro VHP. VLT, elektronickou ruletu i živou hru.

Hráč se věrnostní čipovou kartu může účastnit hry na VHP, VLT, elektronické ruletě nebo na živé hře v celé síti heren/kasín jednoho provozovatele a sbírat body za svou aktivitu, ale třeba i za samotnou návštěvu podniku. Karty neobsahují žádné osobní údaje o hráčích.


Bonusové body

Každý hráč je systémem odměňován individuálně, podle své aktivity a počtu návštěv. Nestane se tedy, že by sváteční host podniku překonal v přírustku bonusových bodů hráče pravidelného. Všechny parametry přírustku bonusových bodů stanovuje majitel podniku nebo jím pověřená osoba.


V.I.P. úrovně věrnostních karet

Systém sám průběžně vyhodnucuje dění na provozovně a oprávněným osobám z vedení podniku nabízí aktuální informace o nejlepších hráčích a hracích zařízeních. Jen ty skutečně nejlepší hosty systém sám navrhne do V.I.P. kategorie stříbrných nebo zlatých karet, aby po odsouhlasení tohoto návrhu vedením podniku mohli využívat dalších výhod.


Snadná a rychlá obsluha

Hráč je informován o aktuálním stavu bonusových bodů na displeji kterékoliv čtečky čipových karet na herním zařízení nebo na terminálu u obsluhy podniku. To je zároveň místo, kde dochází k registraci nových hráčů nebo vyplácení bonusů.


Kontrola

Vedení podniku má k dispozici přehlednou databázi vydaných bonusů, rozdaných věrnostních karet i všech dalších událostí ke kterým v systému na provozovně došlo a to z pohodlí svého domova nebo kanceláře.


Nahoru Kontakt

Snadná instalace

Věrnostní a bonusový systém Dingo je velmi snadné instalovat do provozů, které jsou vybaveny jackpotovým systémem Income, ale i v případě kdy na provozovně jackpotový systém není, je instalace rychlá a neomezuje běžný provoz.

Nahoru Kontakt

Ceník

Cena systému Dingo se stanovuje individuálně, podle velikosti instalace a množství použitého materiálu, nicméně pro rámcovou představu uvádíme ceník jednotlivých součástí systému:

Součást systému Cena bez DPH
Čtečka věrnostních karet 8.800,- Kč
Dotykový terminál pro obsluhu 25.000,- Kč
Mobilní terminál pro živou hru 25.000,- Kč
Řídící program v centrále 29.000,- Kč
Řídící počítač na provozovně 29.000,- Kč

Nahoru Kontakt

Kontaktujte nás

V případě vašeho zájmu nebo dalších otázek nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme vaše dotazy nebo poradíme v rozhodování zda se Vám náš věrnostní a bonusový systém Dingo opravdu vyplatí. Volejte nebo nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Obchodní ředitel
Jakub Baborák (+420) 602 204 802

Vaše jméno
E-mail
Telefon
Zde napište váš dotaz
Dingo - věrnostní systém
INCOME, spol. s r. o.
Mukařovského 1985/5
155 00 Praha 5
Tel.: +420 251 116 000
Fax: +420 251 116 020
IČ: 49815270 / DIČ: CZ49815270
www.income.cz